Referencje

Data: 14.09.2013 rok
Miejsce imprezy: Rezydencja RAUT Kicin
Rodzaj imprezy: wesele

Dziękujemy za profesjonalna oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego , polecamy wszystkim pełen profesjonalizm. Dzięki Wam goście weselni bawili się do białego rana a nogi od tańców bolą ich do dziś;) Mamy nadzieje , że kiedyś jeszcze będziemy mieli okazję razem organizować jakąś rodzinną imprezkę.

Pozdrawiamy

Magda i Adam

Data: 2.08.2013 rok
Miejsce imprezy: Hotel Almarco Środa Wielkopolska
Rodzaj imprezy: wesele

Bardzo dziekujemy za super oprawe muzyczna:) po pierwszym spotkaniu wiedzialam ze wspolpraca bedzie wzorowa! Pozdrawiamy Paulina & Piotr

Data: 22.06.2013 rok
Miejsce imprezy: Pałac Biedrusko
Rodzaj imprezy: wesele

Hej Tomek,

Bardzo chcielibyśmy podziękować za oprawę wesela! Wszystkim, nam szczególnie bardzo się całość podobała. Oświetlenie, muzyka, zabawy (pociąg wykończył większość...) ...wszyscy bawili się świetnie.
Dzięki jeszcze raz!

Jola & Peter

 

Data: 31.05.2013 rok
Miejsce imprezy: Restauracja Melodia Buk
Rodzaj imprezy: wesele

Bardzo dziękujemy za wspaniałe wzbogacenie naszego wesela ;). Z fotograficznego punktu widzenia mąż był zachwycony bardzo dobrym oświetleniem sali, ja natomiast ogromnie się cieszę z oprawy muzycznej - połączenie tradycyjnych kawałków z naszymi ulubionymi utworami - super! Mam nadzieję, że będzie okazja aby jeszcze raz razem się bawić ;)

Paulina i Łukasz

Data: 18.05.2013
Miejsce imprezy: Hotel Almarco Środa Wielkopolska
Rodzaj imprezy: wesele Ady i Dawida

DJ Thomas jest po prostu profesjonalistą. Razem z żoną odczuliśmy to już w trakcie uzgadniania szczegółów :) Jeśli chodzi o samo wesele to wszystko było w 100% tak jak chcieliśmy, poza tym Tomek wie co jak i kiedy powiedzieć jak zagrać ażeby nie znudzić gości, posiada wiele świetnych gadżetów które dodatkowo urozmaicają zabawę. Warto wspomnieć o porządnym sprzęcie muzycznym i wypasionym oświetleniu.
Wiele by tu wymieniać ale nie pamiętamy:) Szczerze POLECAMY DJ-a Thomasa.
Ada i Dawid Iwanoczko

Strona 1 z 7  > >>