Skontaktuj się z nami: biuro@thomasound.pl tel: 604 588 103

O nas

Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa pod kierownictwem dj’a – wodzireja Thomas’ a.

Od wielu lat z sukcesem działamy z na rynku wielkopolskim, ale także dojeżdżamy w każde miejsce Polski.

Jesteśmy w stanie dojechać wszędzie tam, gdzie szykuje się dobra zabawa przy dobrej muzyce serwowanej przez doświadczonych ludzi.

Naszą działalność rozpoczynaliśmy od skromnego sprzętu nagłośnieniowego, kilku kolorowych lamp oraz obsługiwaliśmy głównie wesela.

Obecnie posiadamy nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, dzięki któremu możemy zapewnić Państwu niezapomniane wrażenia muzyczne, ale i także grę świateł.

Dodatkowo posiadamy także projektory multimedialne, ekrany, TV LCD.

Dzięki naszemu doświadczeniu Wasza impreza będzie niezapomniana, a goście długo będą wspominać imprezę, na której bawili się do białego rana.

Nasza załoga

  • Oświetleniowiec Waldek
  • Oświetleniowiec i techniczny Łukasz

Prócz sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego posiadamy własny transport, dlatego świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie, jaką jest organizacja imprez okolicznościowych. Zapewniamy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz ich profesjonalną obsługę. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy zagwarantować, że zabawa na Twojej imprezie potrwa aż do białego rana.

Oprawa muzyczna na imprezy

Udana impreza to taka, na której goście dobrze się bawią. Nasz zespół skupia się na tym, aby zapewnić wszystkim zaproszonym jak najlepsze warunki do przeżycia niezapomnianego wesele. Impreza odbywa się pod przewodnictwem profesjonalnego didżeja. Potrafi on rozgrzać wszystkich gości poprzez odpowiednio skomponowaną listę utworów. Dawne przeboje największych polskich gwiazd zachęcą do zabawy osoby starsze, z kolei hity ostatnich miesięcy przyciągną na parkiet młodzież. Wszyscy mogą natomiast wspólnie bawić się do znanych i lubianych kawałków muzycznych. Odpowiednia oprawa, w tym kolorowe, błyskające oświetlenie, jeszcze bardziej sprzyja temu, aby atmosfera stała się iście szampańska.

Udana zabawa i moc rozrywki

Nasz DJ to także wodzirej – osoba, która potrafi przekonać do zabawy każdego gościa. Dba on o klimat przyjęcia prowadząc taneczne gry i zabawy. Macarena, lambada, taniec pingwina – to tylko kilka propozycji z naszego szerokiego repertuaru. Oprócz tego zapewniamy rozmaite zabawne gadżety i przebrania – sombrera, peruki czy okulary – które umożliwiają gościom jeszcze lepszą zabawę.

Profesjonalne oświetlenie na wesele

Imprezy wymagają nie tylko dobrej muzyki. Równie ważne są doznania wizualne. Oferujemy profesjonalne oświetlenie parkietu za pomocą ruchomych głów typu beam, spot czy wash. Efekty wizualne są zsynchronizowane z piosenką, jaką w danym momencie odgrywa nasz DJ na wesele. Dzięki temu odbiór efektów dźwiękowych i wizualnych jest bardziej spójny. Gdy goście zdzierają zelówki na parkiecie, światło przybiera intensywne barwy i staje się bardziej dynamiczne. Przy spokojnych, nastrojowych utworach tańczący wirują pośród delikatnych wiązek światła. W czasie przerw światło pełni natomiast funkcję dekoracji. Sterowanie poszczególnymi źródłami światła odbywa się za pomocą niezawodnego sterownika DMX. Nad całością czuwa jeden z członków naszej ekipy profesjonalistów.

Jakie imprezy organizujemy?

Na początku obsługiwaliśmy głównie wesela. Dzięki obecnemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie obsłużyć każdy rodzaj imprezy. Naszą specjalnością pozostały jednak poślubne zabawy – robimy wszystko, aby ten jedyny dzień stał się dla Pary Młodej jeszcze bardziej wyjątkowy. Dlatego wprowadziliśmy takie opcje jak taniec w chmurach lub pośród mydlanych baniek – czyli pierwszy taniec w niezwykle efektownej, romantycznej scenerii. Do każdego wesela podchodzimy w sposób indywidualny przeprowadzając drobiazgowe konsultacje z narzeczonymi. Wspólnie ustalimy taki scenariusz, dzięki któremu Wasze wesele przejdzie do historii. Gratisowo zajmujemy się dekoracją światłem. Skontaktujcie się z nami, jeśli potrzebny Wam profesjonalny DJ na wesele.

W przypadku pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji w naszej siedzibie, która mieści się w Złotnikach, gmina Suchy Las.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia spotkania.