Skontaktuj się z nami: biuro@thomasound.pl tel: 604 588 103

DJ na wesele w Poznaniu

DJ na wesele w Poznaniu

Oprawa muzyczna to niezbędny element każdego wesela. Jeśli chcemy, aby zabawa była udana, a noc przeszła do legendarnych, wybierzmy profesjonalnego DJ na wesele. Wielkopolska to tereny, gdzie znajdziemy wielu specjalistów od rozkręcenia imprez.

Didżej na weselu – gwarancja dobrej zabawy

W naszej tradycji przyjęło się uważać wesele za jedną z najbardziej hucznych imprez w całym życiu. Dlatego Państwo Młodzi starają się, aby ich wyjątkowy wieczór upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Jeśli wybieramy didżeja, to tylko takiego, który ma doświadczenie i jest specjalistą w swoim fachu. Taka osoba pod uwagę bierze gusta różnych osób. Didżej posiada bogatą kolekcję utworów, w tym dawne przeboje w sam raz do zadedykowania dziadkom, starszym ciociom i wujkom, jak i hity ostatnich lat – muzykę elektroniczną, pop czy house – czym zazwyczaj wpisuje się w gusta młodszych gości. Dobry didżej posiada ponadto pewien zestaw piosenek uniwersalnych, znanych każdemu, przy których można bawić się razem. Profesjonalny didżej wie, kiedy przychodzi pora na odtwarzanie muzyki określonego gatunku – wyczuwa chwilę, w których trzeba rozgrzać towarzystwo albo zaprosić ich do wolnego, romantycznego tańca na parkiecie wypełnionym sztucznym dymem.

Didżej – muzyk i wodzirej

Didżej jest władcą konsoli i tylko od niego zależy, jaka muzyka płynie właśnie z głośnika. Dlatego łatwiej jest mu organizować zabawy dla gości weselnych. Każdy dobry didżej jest po części wodzirejem – potrafi rozbawić publiczność zapraszając ich do różnego rodzaju gier i zabaw weselnych. Przewodnik imprezy organizuje zatem wszelkiego rodzaju konkursy i tańce takie jak macarena, taniec pingwina czy lambada. Różnorodność rozrywek oraz dopasowanie zabaw do oczekiwań gości sprawiają, że wszyscy goście przednio się bawią.

Wyjątkowa atmosfera na weselu

Wesele, jako wieczór wyjątkowy dla dwojga najbliższych sobie ludzi, wymaga odpowiedniej oprawy świetlnej. Potrzebne są do tego dwie rzeczy – profesjonalny sprzęt oświetleniowy oraz wiedza na temat jego obsługi. Decydując się na usługi didżeja koniecznie sprawdźmy, czy posiada on w swojej ofercie również obsługę oświetlenia lub też dekorację światłem. Oświetlenie tyczy się przede wszystkim parkietu. Tutaj niezwykle istotne jest dawanie gościom pewnych spójnych wrażeń – zarówno dźwiękowych, jak i wizualnych. Oznacza to, że muzyka oraz migotanie świateł powinny być odpowiednio zsynchronizowane. W ten sposób tańczący mogą rzeczywiście wczuć się w rytm.

Indywidualny scenariusz dla każdej pary

Przed każdą imprezą warto dokładnie określić jej scenariusz. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko błędu, a do tego wiadomo, jakie czynności należy po kolei wykonać. Dlatego specjalista od dobrej zabawy, czyli didżej i wodzirej w jednym, zawsze w indywidualny sposób omawia przebieg danej imprezy z Młodą Parą. Polecamy usługi, jaki oferuje nasz DJ wesele Poznań. Cennik zależy od rodzaju i zakresu wybranych usług – oprócz oprawy muzycznej zapewniamy również oświetlenie, dekorację światłem, a także efekty specjalne.