Skontaktuj się z nami: biuro@thomasound.pl tel: 604 588 103

Profesjonalny DJ na Twoje wesele

Profesjonalny DJ na Twoje wesele

Wesele to jedyne takie wydarzenie w życiu każdej Młodej Pary. Warto zatem zadbać o to, aby uczynić je niezapomnianym. Pomoże nam w tym odpowiednia oprawa muzyczna, którą może zapewnić tylko profesjonalny didżej. Przedstawiamy najważniejsze argumenty za tym, dlaczego warto wybrać DJ-a na wesele i podpowiadamy jak dokonać właściwego wyboru.

Kim jest dobry DJ?

Profesjonalny didżej odpowiada nie tylko z oprawę muzyczną, ale również za szereg innych czynników, które razem sprawiają, że goście bawią się wręcz szampańsko. Muzyka na weselu powinna być przede wszystkim zróżnicowana, tak aby każdy mógł choć raz zatańczyć do swojej ulubionej piosenki. Dlatego dobry DJ posiada szeroki repertuar piosenek – od dawnych przebojów po ostatnie hity sezonu. Dzięki niemu na parkiecie dobrze bawią się zarówno osoby ze starszego pokolenia, jak i młodzież. Elementem, o jaki może zadbać zespół DJ-a, jest oświetlenie. Dzisiejsze techniki pozwalają uzyskać wręcz niesamowite efekty świetlne. Oświetlenie wesela musi jednak być zgodne z muzyką, jaka leci z głośników. Najlepsi didżeje wiedzą, jak zsynchronizować światło z dźwiękiem. Do tego doskonale znają możliwości swojego sprzętu oraz potrafi obsługiwać go z zamkniętymi oczami. Jednak dobry DJ to przede wszystkim wodzirej – osoba, która wie, jak szybko rozkręcić gości. Profesjonalista na pamięć zna gry i zabawy, w których stosuje imprezowe gadżety – różnego rodzaju przebrania i peruki. Goście mogą ich swobodnie używać do zaproponowanych zabaw lub wykorzystać jako rekwizyty do zdjęć z wesela. To pewna gwarancja niezapomnianych pamiątek.

Profesjonalny system nagłaśniający

Żeby praca didżeja przyniosła spodziewany efekt, to musi on korzystać z profesjonalnego, w pełni dostosowanego sprzętu. Jako eksperci wiemy, że dobre nagłośnienie to podstawa w tej branży. W każdej sali ślubnej, za względu na jej ułożenie, dopasowujemy w indywidualny sposób odpowiedni zestaw głośników. Mamy doświadczenie w organizacji tego typu imprez również na świeżym powietrzu. Tego dnia głos oddajemy Młodej Parze oraz jej gościom – dzięki nam każde słowo będzie doskonale słyszane. Dysponujemy wygodnymi mikrofonami przewodowymi.

Efekty specjalne to wyjątkowe wesele

Młoda Para chce, aby ich jedyny dzień był naprawdę wyjątkowy. Dlatego wprowadziliśmy możliwość skorzystania z efektów specjalnych. Tańce i zabawy mogą stać się niezapomnianymi przeżyciami, a to dzięki temu, że odbędą się w otoczeniu lekkiego jak puch dymu albo bajkowych baniek. Z kolei na specjalną okazję, jaką jest pierwszy taniec, polecamy wybór ciężkiego dymu, który daje efekt tańca w chmurach. Wytwornica dymu lub baniek sprawia również wiele frajdy najmłodszym gościom na weselu. Stosowane przez nas efekty specjalne są w pełni bezpieczne dla uczestników imprezy.

Recepta na udane wesele

Żeby poślubna impreza była w pełni udana należy zaufać tym, którzy mają odpowiednie doświadczenie, sprzęt i wiedzę. Organizacja imprez to jedna z naszych specjalizacji. Dlatego wszystkich przyszłych małżonków zapraszamy do skontaktowania się z nami – wspólnie ustalimy plan wesela.